Zwroty

ZWROT
 
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione artykuły można oczywiście odesłać do nas w ciągu 30 dni bez podania przyczyny. Zależnie od wybranej opcji zwrotu, przesyłka zwrotna w sklepie internetowym dancoly.cz może być całkowicie bezpłatna. 

Wypełnij formularz ODSTĄPIENIA OD UMOWY - możesz go pobrać TUTAJ 

Odeślij zwracany towar wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem.

Aby dokonać zwrotu za pośrednictwem paczkomatu Inpost wystarczy wybrać dancoly sklep on-line na stronie https://szybkiezwroty.pl/pl  i uzupełnić dane dotyczące zwracanego zamówienia Po zarejestrowaniu zwrotu na stronie, otrzymacie Państwo potwierdzenie dokonania zwrotu na podany adres e-mail. W tym potwierdzeniu znajduje się kod, który będzie potrzebny by zwrócić paczkę w paczkomacie. Dodatkowo do każdej przesyłki załączany jest dokument zwrotny, wypełnij go i włóż do paczki. Zapakuj zwracane produkty i zanieś paczkę do wybranego paczkomatu InPost. Prosimy także pamiętać, że naklejka zwrotna nie jest potrzebna do nadania paczki.

Zwrot należności

W przypadku płatności przez system Przelewy24 zwrot należności nastąpi w przeciągu 14 dni (w zależności od sesji danego banku) od daty otrzymania przez nas towaru.